Себастьян Феттель змінив 999 посад

Подивіться, що трапилося, коли чотириразовий чемпіон світу Формули-1 Себастьян Феттель сів за кермо тритонної машини швидкої допомоги в рамках кардинальної зміни роботи.

Пілот Формули-1 Scuderia Ferrari Фетль поділився порадами з іншим високопродуктивним гонщиком в іншій сфері – британським парамедиком Алексом Нептоном.

 

Shell V-Power Nitro+ запросила пару на гоночну трасу Брантінгторп поблизу Сільверстоуна, де ас Гран-прі продемонстрував Ferrari 488 GTB, перш ніж приєднатися до Алекса на колінах траси у своїй машині швидкої допомоги.

У унікальному відео про обмін роботами показано, як обидва тренують один одного щодо критично важливого стилю водіння перед тим, як взяти участь у колі проти часу.

«Парамедики відіграють важливу роль в автоспорті в усьому світі, а не лише у Формулі-1», — сказав Себастьян Феттель.

«Їм потрібно щодня виконувати такі високі стандарти, тому що від них залежать життя людей.

«Паливо для перегонів Shell V-Power, що постачається Scuderia Ferrari, містить принаймні 99% тих самих типів сполук, які використовуються в паливі Shell V-Power для доріг».

Алекс Нептон додав: «Отримати можливість поміняти машину швидкої допомоги на Ferrari 488 GTB було мрією!

«Це був неймовірний досвід — наблизитися до однієї із зірок Формули-1.

«Себастьян був у чудовій формі, навчаючись порадам щодо ефективного водіння та жартуючи про відсутність радіо в машині швидкої допомоги».

Iнформацiя про автора

KSENKO
Редактор Вiкторiя

Авторка блогу про автомобілі швидкої допомоги - досвідчена фахівчиня в галузі медичної техніки та транспортування пацієнтів. Вона також є прихильницею тенісу і захоплюється цим спортом у вільний час. У своєму блозі на сайті «Ксенко Авто Продакшн» авторка розповідає про новинки та тенденції у світі автомобілів швидкої допомоги, а також дає поради щодо вибору та використання медичного обладнання. Крім того, автор може додатково захоплюватися вивченням останніх технологій у галузі медицини та транспортування, а також стежить за новинами у світі автомобілів загалом

Переглянути пости автора mail
ТОВ "Ксенко Авто Продакшн"
02222, м. Київ, вул. Електротехнічна, 47
+38 (095) 332-50-33
auto@ksenko.com