Автомобілі ШМД типу А

Для транспортування пацієнтів, стан яких не вимагає екстреної медичної допомоги

Купити Автомобілі швидкої допомоги типу А в Україні

Автомобілі швидкої медичної допомоги типу А, або автомобілі класу А підходять для транспортування пацієнтів, які не  перебувають у невідкладних станах. ТОВ "Ксенко Авто Продакшн" пропонує автомобілів швидкої допомоги на шасі таких популярних автомобілів, як Volkswagen Crafter, Mercedes-Benz Sprinter, Ford Transit, Fiat Ducato, Fiat Doblo. Користувач може вибрати модель швидкої допомоги типу А виходячи з будь-яких потреб: компактність та маневреність, підвищена прохідність, потужність тощо. Автомобіль швидкої допомоги цього типу відповідає всім критеріям вимог ДСТУ EN 1789:2019 до базової комплектації.

Замовити машини швидкої медичної допомоги Тип А

Автомобілі швидкої допомоги типу А дійсно унікальні, оснащені оздоблювальними матеріалами, які є безпечними, гігієнічними та сертифікованими для медичних заходів. Гладкі стіни і стелі не вбирають запахи від медикаментів, а також витримують багаторазові дезінфекційні обробки. Протиковзке, водонепроникне підлогове покриття забезпечує стійкість під час транспортування. Система автономного опалення гарантує комфортну температуру в салоні в будь-який час. Крім того, внутрішні панелі забезпечують тепло- та звукоізоляцію, а також рівномірно розподіляють світлові потоки, що надходять від вбудованих в них освітлювальних елементів. Автомобілі швидкої допомоги цього типу гарантують високі стандарти безпеки обладнання, яке буде використовуватися до госпіталізації.

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн" спеціалізується на наданні якісних автомобілів швидкої допомоги типу А для задоволення всіх потреб користувачів.  Ми пропонуємо безкоштовні консультації для наших клієнтів, допомагаємо з вибором моделі, яка відповідає їх завданням і бюджету, поставляємо автомобілі швидкої допомоги типу А з гарантією Ціна визначається в залежності від комплектації автомобілів Швидкої допомоги Типу A після узгодження з покупцем, а доставка може бути здійснена в найкоротші терміни в будь-яке місто України з повним пакетом документів.

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн"
02222, м. Київ, вул. Електротехнічна, 47
+38 (095) 332-50-33
auto@ksenko.com