Про компанію

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн"

Повністю українська компанія, яка займається виробництвом автомобілів екстреної медичної допомоги та спецавтомобілів для потреб лікарень, правоохоронних органів, соціальних служб.

Компанія була заснована у 2020 році. Інтер'єр та екстер'єр перших автомобілів швидкої допомоги розроблявся за участі практикуючих медиків, що працюють на "швидкій". Такі консультації продовжуються і зараз, щоб удосконалювати наш продукт.

Виробничі потужності підприємства складають 1400 кв. м. Кількість співробітників – 35. З 2020 року виготовлено понад 380 автомобілів швидкої медичної допомоги. За 3 роки діяльності ми сплатили понад 20 млн гривень податків.

Ми створюємо "швидкі" усіх типів: A1, A2, B, C (у тому числі неонатальні реанімобілі для транспортування новонароджених). Модельний ряд базових авто також широкий: Volkswagen Crafter, Volkswagen Transporter, Mercedes-Benz Sprinter, Ford Transit, Fiat Ducato, Citroen Jumper.

Нам довіряють найкращі

Надійність та якість нашого продукту – є найвищою цінністю нашої компанії.

Саме тому ми комплектуємо наші "швидкі" медичним обладнанням від кращих світових виробників. Окрім того, ми створили власну інженерну службу, яка забезпечує не тільки гарантійний, але й післягарантійний сервіс нашого медобладнання.

Нам довіряють найкращі державні та приватні лікарні України. За 2 роки ми отримали контракти від усіх провідних приватних служб швидкої допомоги: Добробут, Odrex, Into-sana, Імпульс, Медіком, Адоніс. Серед державних замовників – Автобаза Державного управління справами, Ковельське ТМО, Лікарня ШМД Львова, Київмедспецтранс, Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска, Медичні закупівлі України, Центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф різних областей України та багато інших.

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн"
02222, м. Київ, вул. Електротехнічна, 47
+38 (095) 332-50-33
auto@ksenko.com