Автомобілі ШМД типу B

Для транспортування пацієнтів, що потребують базової медичної допомоги з моніторингом їх стану

Медичне обладнання в типах B

Купити Автомобіль Екстреної Швидкої Медичної Допомоги типу B в Україні

"Ксенко Авто Продакшн" спеціалізується на виробництві авто швидкої допомоги типу В. Даний тип автомобілів швидкої допомоги є спеціалізованим транспортним засобом, який спроєктований та устаткований для транспортування, надання базової медичної допомоги та моніторингу стану пацієнтів.

Автомобілі невідкладної медичної допомоги виробництва "Ксенко Авто Продакшн" виготовляються на базі Volkswagen Crafter, Mercedes-Benz Sprinter, Ford Transit, Fiat Ducato. Автомобілі оснащено професійним медичним обладнанням згідно ДСТУ EN 1789:2019.

Замовити машини екстреної швидкої медичної допомоги Тип B

Автомобілі швидкої допомоги типу В можуть бути як з стандартним набором медичного обладнання так і з розширеним, в залежності від потреб та бюджету замовника (за бажанням клієнта може бути встановлене додаткове обладнання). «Ксенко Авто Продакшн» виготовляє автомобілі швидкої медичної допомоги, комплектуючи їх медичним обладнанням провідних світових виробників. Автомобілі невідкладної медичної допомоги «Ксенко Авто Продакшн» мають посилену звуко-, вібро-, теплоізоляцію. В медичному салоні спроектована система універсального кріплення медичного обладнання для забезпечення можливості швидкого переставлення медобладнання та встановлення додаткового.

"Ксенко Авто Продакшн" спеціалізується на наданні якісних автомобілів швидкої допомоги типу B для задоволення всіх потреб користувачів.  Ми пропонуємо фахові консультації для наших клієнтів, допомагаємо з вибором моделі, яка відповідає завданням і бюджету, поставляємо автомобілі швидкої допомоги типу B з гарантією. Ціна визначається в залежності від комплектації автомобілів Швидкої допомоги Типу B після узгодження з покупцем, а доставка готового автомобіля швидкої допомоги може бути здійснена в найкоротші терміни в будь-яке місто України з повним пакетом документів.

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн"
02222, м. Київ, вул. Електротехнічна, 47
+38 (095) 332-50-33
auto@ksenko.com