Автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги


Купити Автомобілі швидкої медичної допомоги в Україні

Коли виникає потреба у невідкладній медичній допомозі, кожна секунда важлива. Автомобілі швидкої допомоги відіграють життєво важливу роль у наданні медичної підтримки та є комплексним рішенням для транспортування та порятунку. 

"Ксенко Авто Продакшн" виробляє висококласні авто швидкої усіх типів і має повний цикл виробництва, а якість медичного автотранспорту підтверджена провідними установами України.

Історія Автомобілів швидкої допомоги

Карети швидкої допомоги мають довгу історію, причому деякі з ранніх зареєстрованих служб швидкої  відносяться до стародавніх цивілізацій, таких як Греція і Рим. Ці ранні “машини” швидкої допомоги, як правило, являли собою запряжені кіньми вози або ноші, які вивозили поранених солдатів з поля бою. Згодом служби швидкої медичної діяльності розвивалися, і на початку 1900-х років були представлені перші моторизовані автомобілі ШМД.
З того часу технології автомобілів продовжували розвиватися: сучасні машини швидкої допомоги оснащуються медичним обладнанням, як от дефібрилятори, апарати штучної вентиляції легень, монітори та системами постачання кисню.

Типи автомобілів швидкої медичної допомоги

Рішення про те, який потрібно купити автомобіль швидкої допомоги в Україні вимагає розуміння типів автомобілів залежно від рівня допомоги і категорії пацієнта. Наприклад, існують медичні автомобілі базового життєзабезпечення, які укомплектовані техніками швидкої медичної допомоги та забезпечують базовий догляд та транспортування до лікарні. Існують також машини швидкої допомоги розширеного життєзабезпечення , укомплектовані парамедиками, які пропонують більш медичну допомогу вищого рівня та можуть виконувати такі процедури, як введення ліків та встановлення дихальних трубок.
Існують також спеціалізовані машини швидкої допомоги для конкретних ситуацій, як от санітарна авіація для перевезення пацієнтів на великі відстані або віддалені райони; машини швидкої допомоги для новонароджених (для перевезення немовлят) і баріатричні машини швидкої допомоги.

"Ксенко Авто Продакшн" виробляє автомобілі швидкої медичної допомоги в типу А, В та С:

 1) Авто швидкої допомоги тип A - транспортні засоби для перевезення "неекстрених" пацієнтів. Транспортні автівки використовуються для доставки пацієнтів до лікарні у супроводі медичної бригади.

 2) Авто швидкої допомоги тип B - автомобілі екстреної медичної допомоги - оснащені необхідним обладнанням для надання невідкладної медичної підтримки пацієнтам під час транспортування.

 3) Автомобіль швидкої медичної допомоги тип C  - реанімаційні автомобілі -  спеціально оснащені обладнанням для моніторингу стану тяжкохворих пацієнтів та проведення реанімаційних процедур медичною бригадою. 

Всі типи машин "швидкої" важливі для забезпечення своєчасного отримання пацієнтами необхідної допомоги.

При виборі базового шасі для карети швидкої допомоги необхідно враховувати декілька факторів. По-перше, слід враховувати цільове призначення автомобіля. Якщо “швидка” буде використовуватися в сільській місцевості або для виконання завдань в умовах бездоріжжя, то хорошим варіантом буде повнопривідне шасі. Повний привід забезпечує уникнути ризику того, що автомобіль "швидкої" застрягне на складній дорозі і не доїде до пацієнта вчасно. По-друге, слід враховувати клас транспортного засобу: автомобілі швидкої допомоги можуть виготовлятись на базі легкових автомобілів, позашляховиків, середньо- або великовантажних вантажівок. 

"Ксенко Авто Продакшн" має цілий ряд автомобілів "швидкої", які виробляються на базових шасі Volkswagen Crafter, Mercedes-Benz Sprinter, Ford Transit, Fiat Ducato та Fiat Doblo. Ці автівки швидкої допомоги здатні задовольнити найрізноманітніші потреби, забезпечуючи при цьому необхідні умови для надання медичної допомоги та проведення медичних маніпуляцій.

Комплектація машини швидкої допомоги

Комплектація автомобілів швидкої допомоги може варіюватися залежно від країни та регіону, а також від конкретного типу машини. Однак, основні складові комплектації машини швидкої допомоги, зазвичай, включають наступне:

  1. Медичне обладнання: кардіограф, дефібрилятор, аспіратор, пульсоксиметр, шприцевий насос, апарат ШВЛ, капнометр, інструменти для інтубації та забезпечення прохідності дихальних шляхів, апарат для вимірювання артеріального тиску, сумка-укладка для надання медичної допомоги та інше медичне обладнання.
  2. Лікарські засоби: медикаменти для невідкладної медичної допомоги, такі як протибіологічні та противірусні препарати, анальгетики, антигістамінні засоби, аспірин та інші лікарські засоби.
  3. Засоби для переміщення та іммобілізації: ноші-каталка, приймальний пристрій для нош, ковшові ноші, вакуумний матрац, крісло для переміщення пацієнта, м'які ноші, спинна дошка, пристрої для звільнення пацієнта, шийно-комірцеві набори, шини для іммобілізації.
  4. Сигнально-гучномовні пристрої.

Скільки коштує купити автомобіль швидкої допомоги?

В Україні ціни на автомобілі швидкої допомоги будуть варіюватися в залежності від різних факторів. Серед найбільш вагомих: медичне обладнання, базове шасі та якість матеріалів для переоснащення. Купуючи автомобіль швидкої допомоги, важливо порівнювати вартість транспортного засобу з наявним обов'язковим обладнанням.

Майбутнє Автомобілів швидкої медичної допомоги

Досягнення в галузі технологій та медичного обладнання продовжують покращувати якість медичного сервісу, який може надати автомобіль "швидкої". Наприклад, телемедицина та віддалена діагностика можуть дозволити медичним працівникам у режимі реального часу надавати рекомендації та підтримку парамедикам в ході виклику, а все більше технологій, наприклад, інвазивне вимірювання тиску та інтелектуальна вентиляція, стають доступними при транспортування вже сьогодні.

Висновок

Карети швидкої медичної допомоги є життєво важливими транспортними засобами для порятунку життя, які відіграють вирішальну роль у службах невідкладної медичної допомоги. Історія рухомого медичного підрозділу була довгою та різноманітною, і майбутнє виглядає багатообіцяючим завдяки досягненням у галузі технологій та медичного обладнання. Проте служби автомобілів медичної помочі також стикаються із серйозними проблемами, для подолання яких потрібна постійна підтримка та ресурси. Вкрай важливо продовжувати підтримувати та визнавати важливу роботу, яку служби автівок швидкої допомоги та аварійно-рятувальні служби виконують щодня для порятунку життів.

 

Купити автомобілі швидкої допомоги

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн"
02222, м. Київ, вул. Електротехнічна, 47
+38 (095) 332-50-33
auto@ksenko.com