Автомобілі ШМД типу C

Для транспортування пацієнтів, що потребують розширеної медичної допомоги з моніторингом їх стану

Медичне обладнання в типах C

Купити Автомобілі швидкої допомоги Тип С Реанімобіль в Україні

Компанія "Ксенко Авто Продакшн" виготовляє автомобілі швидкої допомоги типу С (Реанімобіль) високої якості. Даний тип автомобілів швидкої допомоги є спеціалізованим транспортним засобом, який спроєктований та устаткований для транспортування, надання розширеної медичної допомоги та моніторингу стану пацієнтів у важкому або критичному стані. Автомобілі швидкої допомоги типу С ми будуємо на базі Volkswagen Crafter, Mercedes-Benz Sprinter, Ford Transit, Fiat Ducato і комплектуємо їх відповідно до стандарту ДСТУ EN 1789:2019.

"Ксенко Авто Продакшн" пропонує відмінне рішення для медичних установ – автомобіль швидкої допомоги типу С (реанімобіль). Даний тип автомобіля спроектований таким чином, щоб забезпечити максимально можливу безпеку і комфорт під час транспортування пацієнтів. Реанімобіль оснащено високотехнологічним медичним обладнанням, що сертифіковано для використання в автомобілях швидкої допомоги.

Внутрішній простір побудований з використанням транспортних тепло- та звукоізоляційних матеріалів, які забезпечують комфорт всередині медичного салону. Для додаткової зручності в автомобілі встановлено  багаторівневе світлодіодне освітлення медичного салону: основне (три режими), додаткове та чергове (три режими). Медичні пристрої та обладнання, які знаходяться в автомобілі швидкої допомоги надійно зафіксовані і витримують навантаження 10G.

Замовити Реанімобіль - машини швидкої медичної допомоги Тип С

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн" спеціалізується на наданні якісних автомобілів швидкої допомоги типу C для задоволення всіх потреб користувачів.  Ми пропонуємо фахові консультації для наших клієнтів, допомагаємо з вибором моделі, яка відповідає завданням і бюджету, поставляємо автомобілі швидкої допомоги типу C з гарантією. Ціна визначається в залежності від комплектації автомобілів Швидкої допомоги Типу C після узгодження з покупцем, а доставка готового автомобіля швидкої допомоги може бути здійснена в найкоротші терміни в будь-яке місто України з повним пакетом документів.

 

ТОВ "Ксенко Авто Продакшн"
02222, м. Київ, вул. Електротехнічна, 47
+38 (095) 332-50-33
auto@ksenko.com